Başkan Ay, Vali Becel’den ne istedi?

Başkan Ay, Vali Becel’den ne istedi? NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz günlerde bir basın toplantısı düzenleyen ve yerel – ulusal gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan İYİ Parti İl Başkanı Ömer Ay, Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’den bir konuda talepte bulunduklarını da söyledi. Vali Becel’in Nevşehir’de göreve başlamasıyla birlikte 10 Kişilik bir heyetle kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını kaydeden İYİ […]

 Başkan Ay, Vali Becel’den ne istedi?

23.10.2020 - 12:01

Güncelleme : 23.10.2020 - 12:01

Başkan Ay, Vali Becel’den ne istedi?

NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz günlerde bir basın toplantısı düzenleyen ve yerel – ulusal gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan İYİ Parti İl Başkanı Ömer Ay, Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’den bir konuda talepte bulunduklarını da söyledi.

Vali Becel’in Nevşehir’de göreve başlamasıyla birlikte 10 Kişilik bir heyetle kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını kaydeden İYİ Parti İl Başkanı Ömer Ay, “Ben İl Başkanı seçildikten sonra Nevşehir’e yeni bir Valimiz geldi. Partimizden 10 Kişilik bir heyetle hayırlı olsun ziyaretine gittik. Valimizden bir ricada bulunduk. Önceki Valinin devlet valiliği yapmadığını, AK Partinin bir il başkanı veya ilçe başkanı gibi görev yaptığını dile getirdik. Kendisinin devletin valisi olarak görev yapmasını istedik. Öte yandan Nevşehir’in en geri kalmış iki ilçesine Hacıbektaş ve Derinkuyu ilçelerine yatırım yapılmasını istedik kendilerinden. Daha sonra Sayın Valimizin pekmez yapan kadınları, Şehit ailelerini, ilçeleri sürekli ziyaret ettiğini ve hızla çalıştığını gördük. Sayın Valimizin bu tür çalışmaları bizleri de memnun ediyor” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın