Atom karınca gibi

Atom karınca gibi NEVŞEHİR(MHA) Türkiye’nin en genç il başkanlarından, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. M. Rauf Yanar il kongresine sayılı günler kala adeta atom karınca çalışmaya devam ediyor. İl kongresine tek liste ile girmesine kesin gözüyle bakılan, Nevşehir tarihine görev süresinin ardından yeniden görevlendirilen ilk il başkanı olma ayrıcalığını da kazanacak olan Başkan Yanar, […]

 Atom karınca gibi

05.10.2020 - 11:21

Güncelleme : 05.10.2020 - 11:21

Atom karınca gibi

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye’nin en genç il başkanlarından, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. M. Rauf Yanar il kongresine sayılı günler kala adeta atom karınca çalışmaya devam ediyor.

İl kongresine tek liste ile girmesine kesin gözüyle bakılan, Nevşehir tarihine görev süresinin ardından yeniden görevlendirilen ilk il başkanı olma ayrıcalığını da kazanacak olan Başkan Yanar, Partisinin merkez ilçe, gençlik ve kadın kollarıyla birlikte yeni üye kazandırmanın da çabasını veriyor.

Pazaryerinde, partisinin üye stadında AK Partiye yeni üyeler kazandırmak için adeta seferberlik ilan eden Başkan Yanar’ın temposuna yetişmek bir hayli zor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın