AKP İktidarı eridi

İYİ Parti Nevşehir İl Başkanı Ömer Ay,İyi Parti’nin geleceğin iktidarına talip olduğunu belirterek,mevcut Akp İktidarının eridiğini öne sürdü. Ay;”İyi Parti Türkiye’nin Milli Merkezini ve sağduyusunu tesis ederek yeni bir dirilişi,yeni bir sevgi dilinin merkezi haline gelmiştir”dedi. Büyük fikirlerin sihirli bir yaşama gücü olduğunu ifade eden İyi Parti İl Başkanı Ömer Ay,Milliyetçilik toplumları ayakta tutan en […]

 AKP İktidarı eridi

02.11.2020 - 8:13

Güncelleme : 02.11.2020 - 8:13

İYİ Parti Nevşehir İl Başkanı Ömer Ay,İyi Parti’nin geleceğin iktidarına talip olduğunu belirterek,mevcut Akp İktidarının eridiğini öne sürdü.

Ay;”İyi Parti Türkiye’nin Milli Merkezini ve sağduyusunu tesis ederek yeni bir dirilişi,yeni bir sevgi dilinin merkezi haline gelmiştir”dedi.

Büyük fikirlerin sihirli bir yaşama gücü olduğunu ifade eden İyi Parti İl Başkanı Ömer Ay,Milliyetçilik toplumları ayakta tutan en büyük manevi fikirdir,bu fikirleri zaman zaman sindirilmiş olsa da asla yok edilememiştir”dedi. Akp iktiranının 18 yıllık baskı ve korku imparatorluğundan dolayı ortaya cesurlar hareketinin çıktığını öne sürdü. Ay,hürriyet ,adalet ,milliyetçilik talepleri milletimize yepyeni kahramanlık yazdırmak  üzeredir.Kahramanlık ne yalnız bir yükseliş demektir,nede yıldızlar gibi parlayıp sönmektir.ölümsüzlüğü düşünmek boşuna bir hevestir,kahramanlık ileri atılım bir daha dönmemektir dedi.Ömer Ay,ortamda bulunanlara ey cesurlar hareketi diye seslendi.

Ay;Sizlerin sayesinde iyi parti Türkiye’nin yükselen ümidi haline gelmiştir.Her gün gelişmekte ve büyümektedir,böyle bir hareket ortaya çıkarmaktan dolayı ne kadar övünsek azdır sözlerine yer verdi.

İyi Parti Nevşehir İl Başkanı Ömer Ay,Akp İktidarının Devlet hayatını ve devlet hafızasını yok eden Akp İktidarının akibeti ve alternatifi artık belli olmuştur.İyi Parti Parti Türkiye’nin Milli merkezini ve sağduyusunu tesis ederek yeni bir dirilişi yeni bir sevgi dilinin merkezi haline gelmiştir.Nevşehir İl Teşkilatı olarak çok çalışmaya Nevşehir’de birinci parti yapmaya söz veriyoruz.Emin adımlarla ilerliyor,yeni üyeler yapıyoruz.Çok büyüyoruZ,çok geliyoruz varolunuz dedi.

İyi Parti Nevşehir İl Başkanı Ömer Ay,ayrıcaı İzmirde meydana gelen Depremden dolayı duyduğu üzüntüleri dile getirerek,hayatını kaybedenlere Allah’tan Rahmet diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın