4 başkan eskitti, AK Parti yeniden Gedik’e emanet

4 başkan eskitti, AK Parti yeniden Gedik’e emanet NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’deki siyasi partilerden AK Parti hariç ne yazık ki siyasi partiler basın yayın konusunda profesyonel bir anlayışa kavuşamamış durumda. AK Parti eski il başkanlarından Ersan Erkut’un döneminde görevine başlayan, Kazım Sunar, M. Ali Tanrıver, M. Rauf Yanar dönemlerinde partinin basın yayınla iletişimini sağlayan, basın bültenlerini bire […]

 4 başkan eskitti, AK Parti yeniden Gedik’e emanet

04.03.2021 - 9:44

Güncelleme : 04.03.2021 - 9:44

4 başkan eskitti, AK Parti yeniden Gedik’e emanet

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’deki siyasi partilerden AK Parti hariç ne yazık ki siyasi partiler basın yayın konusunda profesyonel bir anlayışa kavuşamamış durumda.

AK Parti eski il başkanlarından Ersan Erkut’un döneminde görevine başlayan, Kazım Sunar, M. Ali Tanrıver, M. Rauf Yanar dönemlerinde partinin basın yayınla iletişimini sağlayan, basın bültenlerini bire bir koordine eden Fatma Gedik, bir sürelik aradan sonra yeniden Parti de görev almaya başladı.

Nevşehir’de 2000’li yılların başlarından itibaren yerel televizyonlarda ve gazetelerde görev yaptıktan sonra AK Parti de görev alan Gedik’in Ali Kemikkıran’ın başkanlığındaki yönetime basın ve yayınla iletişim konusunda önemli kazanımlar sağlayacağı kaçınılmaz.

Peki, Parti binalarına, binaların elemanlarına, araçlarına ve her türlü harcamalarına kaynak bulabilen diğer siyasi partiler acaba basın yayınla iletişimin öneminin ne zaman tam anlamıyla farkına varabilecekler?.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın