Paşabağı ve Zelve ilgi görüyor

Paşabağı ve Zelve ilgi görüyor NEVŞEHİR(MHA) Türkiye’nin en önemli turistik merkezlerinden biri olan Kapadokya’da birçok turistik merkezde deve turlarıyla karşılaşmanız mümkün. Ancak develerin en çok ilgi gördükleri iki merkez arasında Paşabağı ve Zelve ören yerleri geliyor. Bölgenin tarihi ve turistik merkezlerini keşfe çıkan yerli ve yabancı turistlerin fotoğraf çekinmek ya da kısa tur atmak için […]

 Paşabağı ve Zelve ilgi görüyor

16.10.2020 - 12:27

Güncelleme : 16.10.2020 - 12:27

Paşabağı ve Zelve ilgi görüyor

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye’nin en önemli turistik merkezlerinden biri olan Kapadokya’da birçok turistik merkezde deve turlarıyla karşılaşmanız mümkün. Ancak develerin en çok ilgi gördükleri iki merkez arasında Paşabağı ve Zelve ören yerleri geliyor.

Bölgenin tarihi ve turistik merkezlerini keşfe çıkan yerli ve yabancı turistlerin fotoğraf çekinmek ya da kısa tur atmak için farklı farklı ücretler ödedikleri deve turları hemen hemen her yaştan insanın ilgisini çekiyor.

Genelde aile yakınların biriyle deve turuna çıktıkları gözlenen yerli ve yabancı turistler Kapadokya bölgesinin büyülü peribacaları arasındaki bu eşsiz deneyimlerini de fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştiriyorlar.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın