Acıgöl’de okullara etkileşimli tahta yerleştiriliyor

Acıgöl’de okullara etkileşimli tahta yerleştiriliyor NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atabey ve Şube Müdürü Hüseyin Özdemir ilçedeki ortaöğretim kurumlarından 15 Temmuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret ettiler. Ziyaretleri sırasında Anadolu İmam Hatip Lisesinde halen devam eden tadilat çalışmalarının takibi yapıldı. Etkileşimli tahta montajı yapılmakta olan 15 Temmuz […]

 Acıgöl’de okullara etkileşimli tahta yerleştiriliyor

23.10.2020 - 12:06

Güncelleme : 23.10.2020 - 12:06

Acıgöl’de okullara etkileşimli tahta yerleştiriliyor

NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atabey ve Şube Müdürü Hüseyin Özdemir ilçedeki ortaöğretim kurumlarından 15 Temmuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret ettiler.

Ziyaretleri sırasında Anadolu İmam Hatip Lisesinde halen devam eden tadilat çalışmalarının takibi yapıldı. Etkileşimli tahta montajı yapılmakta olan 15 Temmuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde de incelemelerde bulunan İlçe Milli eğitim Müdürü Atabey bir süre okul idaresi ve öğretmenlerle konuştuktan sonra incelemelerini yüz yüze eğitimin sağlıkla ve başarıyla devam etmesi temennisi ve özveriyle görev yapan öğretmenlere teşekkür etmesiyle sona erdirdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın