YRP Hacıbektaş’ta teşkilatlanıyor

YRP Hacıbektaş’ta teşkilatlanıyor NEVŞEHİR(MHA) Yeniden Refah Partisi Nevşehir il ve merkez ilçe başkanlığı teşkilatlanma çalışmalarına hız verdi. Hacıbektaş ilçesinde İlçe başkanlığına İbrahim İlhan Aydoğmuş’u atayan İl Başkanı Abdulgani Altınışık, Merkez İlçe Başkanı Mücahit Türk ve parti yöneticileriyle birlikte kendisini ziyaret ettiler. Altınışık, “Merkez ilçe başkanımız Sayın MLücahit Türk ve teşkilatımız mensuplarıyla birlikte Hacıbektaş’a yeni İlçe […]

 YRP Hacıbektaş’ta teşkilatlanıyor

13.06.2022 - 11:10

Güncelleme : 13.06.2022 - 11:10

YRP Hacıbektaş’ta teşkilatlanıyor

NEVŞEHİR(MHA) Yeniden Refah Partisi Nevşehir il ve merkez ilçe başkanlığı teşkilatlanma çalışmalarına hız verdi.

Hacıbektaş ilçesinde İlçe başkanlığına İbrahim İlhan Aydoğmuş’u atayan İl Başkanı Abdulgani Altınışık, Merkez İlçe Başkanı Mücahit Türk ve parti yöneticileriyle birlikte kendisini ziyaret ettiler.

Altınışık, “Merkez ilçe başkanımız Sayın MLücahit Türk ve teşkilatımız mensuplarıyla birlikte Hacıbektaş’a yeni İlçe başkanımızı ziyarete gittik. Bu arada ilçedeki bir düğün merasimine de katıldık. İlçe taramaları kapsamında hem belirlediğimiz yeni ilçe başkanımıza görevinde başarılar diledik hem de yeni ilçe teşkilatımızı ziyaret etmiş olduk” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın