Yol onarım ve yama çalışmaları sürüyor

Yol onarım ve yama çalışmaları sürüyor NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Özel İdaresi Su ve Kanal Hizmetleri ile Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri halka hizmet götürmeye aralıksız devam ediyor. Taşkınpaşa ve Karain Köylerinin dağ yolu çalışmaları devam ediyor. Abdi, Akpınar, Kapaklı, Merdanali, ve Özkonak Köylerinde yama çalışmaları sürüyor. Belekli – Küllüce Köylerimiz arası yol çalışmalar sürerken, […]

 Yol onarım ve yama çalışmaları sürüyor

11.08.2021 - 11:26

Güncelleme : 11.08.2021 - 11:26

Yol onarım ve yama çalışmaları sürüyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Özel İdaresi Su ve Kanal Hizmetleri ile Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri halka hizmet götürmeye aralıksız devam ediyor.

Taşkınpaşa ve Karain Köylerinin dağ yolu çalışmaları devam ediyor. Abdi, Akpınar, Kapaklı, Merdanali, ve Özkonak Köylerinde yama çalışmaları sürüyor.

Belekli – Küllüce Köylerimiz arası yol çalışmalar sürerken, Yalıntaş, Gökçetoprak, Balcın, Eskiyaylacık Hacılar, Dadağı, Sarılar ve Ovaören Köylerinde içme suyu arızaları giderilip köylere tekrar su verildi.

Boğaz ve Yeniyaylacık Köylerinde meydana gelen kanalizasyon tıkanıklıkları açıldı.

Kisecik Köyünde meydana gelen içme suyu pompa hattındaki arıza giderildi. Topaç, Kayaaltı, Göynük, Ağıllı, Kurugöl, Karayöhük, Topaklı, Çiğdem, Karaovalar ve Belbarak Köylerinde meydana gelen içme suyu elektrik arızaları giderilmiş olup, köylere su verildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın