YÖK yönetim kurulu üyesi Tufan ve ailesi Nevşehir’de

YÖK yönetim kurulu üyesi Tufan ve ailesi Nevşehir’de NEVŞEHİR(MHA) Yüksek Öğretim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Zeliha Koçak ve ailesi Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen’in Oğlu’nun düğününe katılmak üzere Nevşehir’de. 27 Temmuz Salı günü gerçekleştirilecek olan düğün merasimine katılmak üzere Nevşehir’e gelen YÖK yönetim kurulu üyesi Zeliha Koçak ve ailesine teşekkür eden Başkan Özmen, “Yükseköğretim […]

 YÖK yönetim kurulu üyesi Tufan ve ailesi Nevşehir’de

26.07.2021 - 10:41

Güncelleme : 26.07.2021 - 10:41

YÖK yönetim kurulu üyesi Tufan ve ailesi Nevşehir’de

NEVŞEHİR(MHA) Yüksek Öğretim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Zeliha Koçak ve ailesi Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen’in Oğlu’nun düğününe katılmak üzere Nevşehir’de.

27 Temmuz Salı günü gerçekleştirilecek olan düğün merasimine katılmak üzere Nevşehir’e gelen YÖK yönetim kurulu üyesi Zeliha Koçak ve ailesine teşekkür eden Başkan Özmen, “Yükseköğretim Kurulu (YÖK), Yürütme Kurulu Üyesi değerli yeğenim Prof. Dr. Zeliha Koçak Tufan ve değerli ailesi Prof. Dr Abdurrahman Tufan hocalarım bu mutlu düğün günümüzde hanemizi ve camiamızı ziyaret ederek bizleri mutlu ettiler Allah’ımda onları mutlu etsin” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın