Yanar’dan veda mesajı

Yanar’dan veda mesajı NEVŞEHİR(MHA) 3.5 Yıl süreyle AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı görevinin ardından görevini Ali Kemikkıran’a devreden Mustafa Rauf Yanar, veda mesajında teşkilatımızın emrindeyim dedi. Yanar, “Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans yöntemiyle katıldığı 7. Olağan Kongremizi adeta bir bayram havasında müthiş bir coşku içerisinde gerçekleştirdik. Yaklaşık 3 buçuk yıldır beraber […]

 Yanar’dan veda mesajı

23.02.2021 - 7:45

Güncelleme : 23.02.2021 - 8:15

Yanar’dan veda mesajı

NEVŞEHİR(MHA) 3.5 Yıl süreyle AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı görevinin ardından görevini Ali Kemikkıran’a devreden Mustafa Rauf Yanar, veda mesajında teşkilatımızın emrindeyim dedi.

Yanar, “Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans yöntemiyle katıldığı 7. Olağan Kongremizi adeta bir bayram havasında müthiş bir coşku içerisinde gerçekleştirdik. Yaklaşık 3 buçuk yıldır beraber büyük bir özveri ile çalıştığım kardeşlerime, 3 kademe ilçe başkanlarım dahil tüm teşkilatımıza defaten teşekkür ediyor, yeni dönemde görev alan kardeşlerime ve Onurla Şerefle taşıdığım il başkanlığı görevimi bugün kendisine devretmiş olduğum Kıymetli başkanım değerli ağabeyim Ali Kemikkıran’a bir kez daha başarılar diliyorum. Dün olduğu gibi bugün de, yarın da liderimizin ve de teşkilatımızın emrindeyim. İnanıyorum ki, yol arkadaşım, kıymetli il başkanım ve değerli teşkilatı bu kutlu davaya layıkıyla hizmet edecektir. Gençliğimin en güzel yıllarını Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yürüyüşüne denk getiren Rabbime de binlerce kez hamd ediyorum” ifadelerinde bulundu.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın