Uzun yıllardır çözülemeyen sorun çözüldü

Uzun yıllardır çözülemeyen sorun çözüldü NEVŞEHİR(MHA) Avanos Belediyesi ve Doğal gaz dağıtım şirketi işbirliğinde yürütülen çalışmalar sonucunda Yeni Mahallede bazı sokaklarda uzun yıllardır çözülemeyen doğalgaz sorunu çözüldü, vatandaşlarımız doğalgaza kavuştu. Avanos Belediyesi Yeni mahalle ve Alâeddin mahallesinde bugüne kadar çözülemeyen alt yapı sorunlarına ilişkin çalışmalara aralıksız devam ediyor. Yeni mahallede 404. Sokak ve 405. Sokakta […]

 Uzun yıllardır çözülemeyen sorun çözüldü

28.04.2021 - 11:08

Güncelleme : 28.04.2021 - 11:08

Uzun yıllardır çözülemeyen sorun çözüldü

NEVŞEHİR(MHA) Avanos Belediyesi ve Doğal gaz dağıtım şirketi işbirliğinde yürütülen çalışmalar sonucunda Yeni Mahallede bazı sokaklarda uzun yıllardır çözülemeyen doğalgaz sorunu çözüldü, vatandaşlarımız doğalgaza kavuştu.

Avanos Belediyesi Yeni mahalle ve Alâeddin mahallesinde bugüne kadar çözülemeyen alt yapı sorunlarına ilişkin çalışmalara aralıksız devam ediyor. Yeni mahallede 404. Sokak ve 405. Sokakta yapılan çalışmalar sonucunda vatandaşlarımıza doğalgaz hizmetinin sunulmasının ardından, Alâeddin mahallesinde doğalgaz bulunmayan sokaklarda da çalışmalar tüm hızla devam ediyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın