Ürgüp’te sınav merkezleri LGS’ye hazır

Ürgüp’te sınav merkezleri LGS’ye hazır NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Adem Çete ile birlikte  hafta sonu yapılacak LGS öncesi  Mazı ve Mustafapaşa Ortaokulları ile ilçemiz merkezinde bulunan Şehit Polis Fevzi Başaran Ortaokulu, Hacı Ahmet Toksöz Ortaokulu ve Ürgüp Atatürk Ortaokulunu ziyaret etti. Ziyaretleri esnasında okul idarecileri de […]

 Ürgüp’te sınav merkezleri LGS’ye hazır

04.06.2021 - 12:18

Güncelleme : 04.06.2021 - 12:18

Ürgüp’te sınav merkezleri LGS’ye hazır

NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Adem Çete ile birlikte  hafta sonu yapılacak LGS öncesi  Mazı ve Mustafapaşa Ortaokulları ile ilçemiz merkezinde bulunan Şehit Polis Fevzi Başaran Ortaokulu, Hacı Ahmet Toksöz Ortaokulu ve Ürgüp Atatürk Ortaokulunu ziyaret etti. Ziyaretleri esnasında okul idarecileri de hazır bulundu.

06 Haziran tarihinde LGS sınavı yapılacak sınıflar teker teker gezilerek; Covid-19 sebebiyle sınavda alınacak önlemler ve dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda okul idarecilerine gerekli bilgilendirmelerde bulundu.

Özdemir, okullardaki LGS sınavına yönelik alınan tedbirler ve yapılan çalışmalar ile öğrenciler hakkında bilgi alarak ziyaretlerini tamamladı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın