Ürgüpspor Akademi Nevşehir’e değer katacak

Ürgüpspor Akademi Nevşehir’e değer katacak NEVŞEHİR(MHA) Daha güçlü bir Ürgüp spor için, 2022 Nisan ayı itibariyle başlamak üzere yılın 12’i ayı sürecek Futbol, Voleybol ve Basketbol Akademisi projesi hayata geçirildi. Ürgüp Spor Kulüp Başkanı Mehmet Halis Aydoğan, “Futbol branşı ile geçtiğimiz Nisan ayında başladığımız çalışmalarımızı, Voleybol ve Basketbol branşlarımız takip ediyor. İlgili Haber ALTINYILDIZ EĞİTİM […]

 Ürgüpspor Akademi Nevşehir’e değer katacak

03.06.2022 - 9:45

Güncelleme : 03.06.2022 - 9:45

Ürgüpspor Akademi Nevşehir’e değer katacak

NEVŞEHİR(MHA) Daha güçlü bir Ürgüp spor için, 2022 Nisan ayı itibariyle başlamak üzere yılın 12’i ayı sürecek Futbol, Voleybol ve Basketbol Akademisi projesi hayata geçirildi.

Ürgüp Spor Kulüp Başkanı Mehmet Halis Aydoğan, “Futbol branşı ile geçtiğimiz Nisan ayında başladığımız çalışmalarımızı, Voleybol ve Basketbol branşlarımız takip ediyor.

Alanında uzman antrenörler, farklı yaş grupları, bireysel ve grup çalışmaları, teorik ve pratik eğitim, teknik ve taktik antrenman programları, zengin ve farklı materyaller, turnuvalar-kamplar ve geziler, akademik başarı takibi ve sağlıklı beslenme desteği, olumsuz hava koşullarında ulaşım için servis imkanı, fair-play ve centilmenlik davranışlarının kazandırılması gibi çocuklarımızın uzman kadromuz eşliğinde hem doğru bir spor kültürü  ile topluma daha sağlıklı ve faydalı nesiller yetiştiren hem de gelecekte birçok branşta ve kategoride sağlam alt yapısıyla değerli sporcular yetiştiren ve kendi öz kaynağı ile önemli başarılar kazanan “daha güçlü bir Ürgüp spor için” uzun soluklu bir yola çıkmış bulunmaktayız. Ürgüp Spor Futbol Akademisi Futbol Direktörlüğünü, A Takım Teknik Sorumlumuz Mahmut Sami Akyüz hocamız yapacak ve beraberinde A Takım Yardımcı Antrenörümüz Mücahit Demir, Alt Yapı Antrenörümüz İsmail Batuhan Çalışkan, Arif Ak, Burak Demirbaş ve Hakan Koç hocalarımız Futbol Akademisinde görev alacak. Ürgüp Spor Voleybol Akademisi Voleybol Direktörlüğünü ise 1.Lig’de ki Voleybol takımımızın başarılı oyuncusu Sinan Yılmaz hocamız yapacak. Ürgüp Spor Basketbol Akademisi Basketbol Direktörlüğünü ise Nevşehir HBV Üniversitesi, Spor Bilimleri Fakültesi mezunu ve aynı zamanda branşı Basketbol olan Meltem Altundal hocamız yapacak. Daha güçlü bir Ürgüp spor için; uzun zamandır düşündüğümüz ve şuan gururla hayata geçirdiğimiz ve 18 Haziran 2022 Cumartesi günü resmi  açılışını yapacağımız; Ürgüp spor Futbol, Voleybol ve Basketbol Akademisi ilçemize ve şehrimize hayırlı olsun” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın