UÇHİSAR BELEDİYE BAŞKANI OSMAN SÜSLÜ’DEN KADINLAR GÜNÜ MESAJI

UÇHİSAR BELEDİYE BAŞKANIMIZ OSMAN SÜSLÜ’DEN KADINLAR GÜNÜ MESAJI Uçhisar Belediye Başkanımız Osman Süslü Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkanımız Osman Süslü mesajında; ““Kadınlarımız; bizlerin en iyi şekilde yetişmesini sağlayan, gelecek nesillerin mimarlarıdırlar. Toplumsal yaşamın her kademesinde ve her zaman önemli roller üstlenen kadınlarımız, üstün fedakârlık duygusu içinde yaptıkları çalışmalarla, ülkenin her açıdan kalkınmasında büyük […]

 UÇHİSAR BELEDİYE BAŞKANI OSMAN SÜSLÜ’DEN KADINLAR GÜNÜ MESAJI

08.03.2021 - 9:43

Güncelleme : 08.03.2021 - 9:43

UÇHİSAR BELEDİYE BAŞKANIMIZ OSMAN SÜSLÜ’DEN KADINLAR GÜNÜ MESAJI
Uçhisar Belediye Başkanımız Osman Süslü Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Başkanımız Osman Süslü mesajında; ““Kadınlarımız; bizlerin en iyi şekilde yetişmesini sağlayan, gelecek nesillerin mimarlarıdırlar. Toplumsal yaşamın her kademesinde ve her zaman önemli roller üstlenen kadınlarımız, üstün fedakârlık duygusu içinde yaptıkları çalışmalarla, ülkenin her açıdan kalkınmasında büyük bir payın sahibi olmuşlardır. Toplumun her kesiminde yer alan başarı gösteren kadınlarımızı takdir ediyorum.
Özgüvenleri yüksek, cesur, eğitimli kadınlarımızın, ekonomiden siyasete, ticaretten sosyal hayata her alanda sayılarının artması, ülkemizi daha ileri ve gelişmiş bir seviyeye taşıyacaktır. Üreten kadın ve emek veren kadın güçlü toplum demektir. Güçlü toplumlar ise güçlü ve umut dolu yarınların kaynağıdır.
Hayatımızın birçok alanındaki çalışmalarıyla dünya çapında başarılara imza atmış, varlıklarıyla toplum yapımıza şekil veren kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum”  ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın