Türk Polis Teşkilatımızın 176. yıldönümü kutlu olsun

Türk Polis Teşkilatımızın 176. yıldönümü kutlu olsun NEVŞEHİR(MHA) CHP Nevşehir merkez ilçe eski yöneticisi Taylan Şimşek, Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yıldönümünü kutladı. Şimşek, “176 yıl önce, vatandaşlarımızın esenliği ve güvenliğini temin etmek amacıyla kurulan Polis Teşkilatımız, kamu düzeninin sağlanması huzur ve barış ortamının devamı için, üstün görev anlayışı içinde cansiperane gayretlerini sürdürmektedir. Kurulduğu günden […]

 Türk Polis Teşkilatımızın 176. yıldönümü kutlu olsun

07.04.2021 - 15:23

Güncelleme : 07.04.2021 - 15:23

Türk Polis Teşkilatımızın 176. yıldönümü kutlu olsun

NEVŞEHİR(MHA) CHP Nevşehir merkez ilçe eski yöneticisi Taylan Şimşek, Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yıldönümünü kutladı.

Şimşek, “176 yıl önce, vatandaşlarımızın esenliği ve güvenliğini temin etmek amacıyla kurulan Polis Teşkilatımız, kamu düzeninin sağlanması huzur ve barış ortamının devamı için, üstün görev anlayışı içinde cansiperane gayretlerini sürdürmektedir. Kurulduğu günden bu yana sürekli kendini geliştiren Polis Teşkilatımız bugün sahip olduğu araç-gereç, fiziki imkânlar ve eğitimli personeli ile mutlu birey, huzurlu toplum vizyonu ile çalışmalarına devam etmektedir. Türk Polis Teşkilatımızın kuruluş yıldönümünü kutluyor, görevi başında şehit düşen emniyet mensuplarımıza Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın