Tüm tedbirleri alıp okulları açmak zorundalar

Tüm tedbirleri alıp okulları açmak zorundalar NEVŞEHİR(MHA) Eylül ayı başında açılması planlanan okulların vaka sayıları ve aşılama oranlarına göre açılıp açılmayacağındaki belirsizlik sürüyor. Yeni eğitim öğretim döneminin yüz yüze yapılması gerektiğine dikkat çeken Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç, gerekli tüm tedbirlerin alınarak okulların açılması gerektiğini söyledi. İlgili Haber Kar yağışı trafik kazalarına davetiye […]

 Tüm tedbirleri alıp okulları açmak zorundalar

19.08.2021 - 12:06

Güncelleme : 19.08.2021 - 12:06

Tüm tedbirleri alıp okulları açmak zorundalar

NEVŞEHİR(MHA) Eylül ayı başında açılması planlanan okulların vaka sayıları ve aşılama oranlarına göre açılıp açılmayacağındaki belirsizlik sürüyor.

Yeni eğitim öğretim döneminin yüz yüze yapılması gerektiğine dikkat çeken Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç, gerekli tüm tedbirlerin alınarak okulların açılması gerektiğini söyledi.

Korona virüs salgınıyla mücadele eden ülkelerin gerekli tüm gerekli önlemleri alarak okulları açtığını da kaydeden Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç, “Dünyada tüm ülkeler sosyal hayattan kısıtlamalara gidip okulları açtılar. Biz de ise en basit ve kolay yönetim olarak okullar kapatıldı. Tüm tedbirler alınarak okulları açmak zorundalar” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın