TÜGVA’dan kuran kursu öğrencilerine ikram

TÜGVA’dan kuran kursu öğrencilerine ikram NEVŞEHİR(MHA) TÜGVA Nevşehir İl Temsilcisi Selçuk Cingitaş ve beraberindeki gençler camilerde düzenlenen kuran kurslarını ziyaret etmeyi sürdürüyor. Ziyaretlerde kuran kursu öğrencilerine çeşitli ikramlarda da bulunan Başkan Cingitaş, “Bir neslin kaderini bir önceki nesil tayin eder. Geleceğe aydınlık bir Türkiye bırakmak için emin adımlarla. TÜGVA Nevşehir olarak birçok camide Kuran eğitimi […]

 TÜGVA’dan kuran kursu öğrencilerine ikram

04.08.2021 - 11:18

Güncelleme : 04.08.2021 - 11:18

TÜGVA’dan kuran kursu öğrencilerine ikram

NEVŞEHİR(MHA) TÜGVA Nevşehir İl Temsilcisi Selçuk Cingitaş ve beraberindeki gençler camilerde düzenlenen kuran kurslarını ziyaret etmeyi sürdürüyor.

Ziyaretlerde kuran kursu öğrencilerine çeşitli ikramlarda da bulunan Başkan Cingitaş, “Bir neslin kaderini bir önceki nesil tayin eder. Geleceğe aydınlık bir Türkiye bırakmak için emin adımlarla. TÜGVA Nevşehir olarak birçok camide Kuran eğitimi alan kıymetli çocuklarımızı, gençlerimizi ve din görevlilerimizi ziyaret edip ikramlarda bulunduk. Çocuklarımıza ve gayretli çalışmalarından dolayı din görevlilerimize teşekkür ediyoruz. İkramlarımızı ulaştırmamıza vesile olan hayır sahibimizden de Rabbim razı olsun” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın