TÜBİTAK Bölge yarışmasına katıldılar

TÜBİTAK Bölge yarışmasına katıldılar NEVŞEHİR(MHA) TÜBİTAK Lise Öğrencileri Araştırma Projesinde; Bilişim Teknolojisi öğrencimiz Yaşar Eryılmaz tarafından hazırlanan, danışmanlığını Mevlüt Tuncel’in yaptığı, “Temel Mesleki Eğitimin, E-Öğrenme Boyutunda Karşılaşılan Sorunlar” başlıklı proje; TÜBİTAK Bölge Yarışmasında Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini temsil etti. Okul Müdürü Mehmet Dursun, bu başarılarından dolayı öğrenci ve öğretmene belgelerini verdi. Bu proje […]

 TÜBİTAK Bölge yarışmasına katıldılar

04.08.2021 - 11:23

Güncelleme : 04.08.2021 - 11:23

TÜBİTAK Bölge yarışmasına katıldılar

NEVŞEHİR(MHA) TÜBİTAK Lise Öğrencileri Araştırma Projesinde; Bilişim Teknolojisi öğrencimiz Yaşar Eryılmaz tarafından hazırlanan, danışmanlığını Mevlüt Tuncel’in yaptığı, “Temel Mesleki Eğitimin, E-Öğrenme Boyutunda Karşılaşılan Sorunlar” başlıklı proje; TÜBİTAK Bölge Yarışmasında Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini temsil etti.

Okul Müdürü Mehmet Dursun, bu başarılarından dolayı öğrenci ve öğretmene belgelerini verdi.

Bu proje ile; zorunlu hallerde okula gidilemediğinde, öğrenci perspektifinden uzaktan öğretim sürecinde yaşanılan sorunlara ait bulguların, gurup çalışması ile tespit edilmesi ve önerilerle çözüme katkı sağlanması amaçlandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın