TSS Başkanı Çetin’den CT habere ziyaret

TSS Başkanı Çetin’den CT habere ziyaret NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı ve Türk Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Turgay Çetin, fırsat buldukça Nevşehir’deki basın yayın kuruluşlarını ziyaret etmeyi sürdürüyor. CT Haberi ziyaret eden Başkan Çetin, Gazeteci Can Taşkın ile gerek ülkemizde etkisini günden güne artıran salgın sürecine ilişkin gerekse güncel gelişmelere ilişkin istişarelerde bulundu. Salgınla mücadele […]

 TSS Başkanı Çetin’den CT habere ziyaret

07.04.2021 - 13:05

Güncelleme : 07.04.2021 - 13:05

TSS Başkanı Çetin’den CT habere ziyaret

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı ve Türk Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Turgay Çetin, fırsat buldukça Nevşehir’deki basın yayın kuruluşlarını ziyaret etmeyi sürdürüyor.

CT Haberi ziyaret eden Başkan Çetin, Gazeteci Can Taşkın ile gerek ülkemizde etkisini günden güne artıran salgın sürecine ilişkin gerekse güncel gelişmelere ilişkin istişarelerde bulundu.

Salgınla mücadele konusunda Nevşehir’deki sağlık kuruluşlarının ve sağlık çalışanlarının özverili bir çalışma ortaya koyduklarını vurgulayan Türk Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Turgay Çetin, bu süreçte yerel basının salgınla ilgili halkı doğru yönlendirmesi ve bilgilendirmesinin de büyük önem taşıdığına değindi.

Çetin, CT Haber Genel Yayın Yönetmeni, Gazeteci Can Taşkın ve çalışanlarına başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın