Sezon açılışı programı yapıldı

Sayın Valimiz İnci SEZER BECEL, Sayın Milletvekillerimiz Mustafa AÇIKGÖZ ve Yücel MENEKŞE, Sayın AK Parti İl Başkanı Ali KEMİKKIRAN, MHP İl Başkanı İlhan KAYA, Sayın İl Genel Meclis Başkanımız Gürbüz DİNÇ ve İl Genel Meclis Üyelerimiz, Yol İş Sendikası Başkanı Ramazan AĞAR ve Yol İş Sendikası Yöneticileri, Köy Muhtarları, Basın Mensupları ile İl Özel İderemizde görev […]

 Sezon açılışı programı yapıldı

07.06.2022 - 8:48

Güncelleme : 07.06.2022 - 8:48
Sayın Valimiz İnci SEZER BECEL, Sayın Milletvekillerimiz Mustafa AÇIKGÖZ ve Yücel MENEKŞE, Sayın AK Parti İl Başkanı Ali KEMİKKIRAN, MHP İl Başkanı İlhan KAYA, Sayın İl Genel Meclis Başkanımız Gürbüz DİNÇ ve İl Genel Meclis Üyelerimiz, Yol İş Sendikası Başkanı Ramazan AĞAR ve Yol İş Sendikası Yöneticileri, Köy Muhtarları, Basın Mensupları ile İl Özel İderemizde görev yapan Birim  Amirleri, Memur ve İşçilerin katılımlarıyla İdaremiz yerleşkesinde Sezon Açılış Programı düzenlendi.
Genel Sekreterimizin açılış konuşmasının ardından sırasıyla İl Genel Meclis Başkanımız, Yol İş Sendikası Başkanı, Milletvekillerimiz ve Sayın Valimizin konuşmaları akabinde programa İçişleri Bakanımız telefonla katıldı. Akabinde Hafız Mahmut KEMİKKIRAN Hocaefendi dua etti. Sonrasında Kurban kesilerek program neticelendi.
Uzaktan yakında programımıza teşrif eden tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın