“Samsun’a İlk Adımın 103. Yılı Kutlu Olsun”

“Samsun’a İlk Adımın 103. Yılı Kutlu Olsun”     İlgili Haber Edip Akbayram’ı evinde ziyaret etti 103 yıl önce Samsun’da, 19 Mayıs 1919’da gençlerimizle atılan kutlu adımlar, emin yürüyüşle devam ediyor. Yerli ve milli değerlerimizle yetişen gençlerimizle, her biri ayrı değerimiz olan tüm gençlerimizle gurur duyuyoruz.     “Geleceğin Mimarları, Gençlerimizdir!”     Gazi Mustafa […]

 “Samsun’a İlk Adımın 103. Yılı Kutlu Olsun”

19.05.2022 - 14:14

Güncelleme : 19.05.2022 - 14:14

“Samsun’a İlk Adımın 103. Yılı Kutlu Olsun”

 

 

103 yıl önce Samsun’da, 19 Mayıs 1919’da gençlerimizle atılan kutlu adımlar, emin yürüyüşle devam ediyor. Yerli ve milli değerlerimizle yetişen gençlerimizle, her biri ayrı değerimiz olan tüm gençlerimizle gurur duyuyoruz.

 

 

“Geleceğin Mimarları, Gençlerimizdir!”

 

 

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ve silah arkadaşlarının başlattığı bağımsızlık mücadelesi, kahraman milletimizin destansı gayretiyle özgürlüğümüzü ilelebet kutsal vatanımızda hâkim kıldı. Geleceğin mimarları, gençlerimizdir! Biz, gençlerimize inanıyor ve güveniyoruz. Büyük Türkiye davasına sahip çıkmak gençlerimizle ele ele gönül gönüle hepimizin sorumluluğu ve görevidir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde hep birlikte büyük Türkiye gayretimizle gençlerimize güçlü bir gelecek bırakmaya çalışıyoruz.

 

 

Bu duygu ve düşüncelerle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’mızı kutluyor; aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize de şükranlarımızı sunuyorum. Tüm gençlerimizi, aziz vatandaşlarımızı en kalbi duygularımla saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyorum.

 

 

Ecz. Mustafa AÇIKGÖZ

AK PARTİ Nevşehir Milletvekili

TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın