Rabbimize şükürler olsun

Rabbimize şükürler olsun NEVŞEHİR(MHA) TFF İl Temsilcisi ve KGK İl Başkanı M. Tolga Karaca,Kurban Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı. Başkan Karaca, “Bayramlar; aile fertlerinin, akraba, dost ve arkadaşların bir araya geldiği, özlem giderdiği, komşuluk ve akrabalık ilişkilerini pekiştiren, kısaca bizlere aile olmanın ayrıcalığını ve idrakini yaşatan özel günlerdir. Ama tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de […]

 Rabbimize şükürler olsun

20.07.2021 - 13:40

Güncelleme : 20.07.2021 - 13:40

Rabbimize şükürler olsun

NEVŞEHİR(MHA) TFF İl Temsilcisi ve KGK İl Başkanı M. Tolga Karaca,Kurban Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Karaca, “Bayramlar; aile fertlerinin, akraba, dost ve arkadaşların bir araya geldiği, özlem giderdiği, komşuluk ve akrabalık ilişkilerini pekiştiren, kısaca bizlere aile olmanın ayrıcalığını ve idrakini yaşatan özel günlerdir. Ama tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaşanan pandemi nedeniyle dikkatli olmalı, alınan tedbirlere riayet ederek bayramımızı idrak etmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, başta hemşehrilerimin, Nevşehir futbol camiasının ve KGK ailesinin olmak üzere tüm İslam Aleminin Kurban Bayramını en içten duygularımla tebrik eder, sevgi ve saygılarımı sunarım“ ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın