Rabbim Türkiye’mize bir kez daha İstiklal Marşı yazdırmasın

Rabbim Türkiye’mize bir kez daha İstiklal Marşı yazdırmasın NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi Nevşehir Kadın Kolları Başkanı Dilek Selvi, yayımladığı mesajında Rabbim Türkiye’mize bir kez daha İstiklal Marşı yazdırmasın dedi. Selvi, “12 Mart 1921 İstiklal marşının kabulünün 100 yıl dönümü. İstiklal marşı Türk milletinin bağımsızlığı için verdiği mücadeleyi, ülkesini kurtarmak için neler yapılabileceğini anlatan milli bir ruhla […]

 Rabbim Türkiye’mize bir kez daha İstiklal Marşı yazdırmasın

12.03.2021 - 14:12

Güncelleme : 12.03.2021 - 14:12

Rabbim Türkiye’mize bir kez daha İstiklal Marşı yazdırmasın

NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi Nevşehir Kadın Kolları Başkanı Dilek Selvi, yayımladığı mesajında Rabbim Türkiye’mize bir kez daha İstiklal Marşı yazdırmasın dedi.

Selvi, “12 Mart 1921 İstiklal marşının kabulünün 100 yıl dönümü. İstiklal marşı Türk milletinin bağımsızlığı için verdiği mücadeleyi, ülkesini kurtarmak için neler yapılabileceğini anlatan milli bir ruhla yazılmış, geleceğe yön veren gençliğe tarihini anlatan, vatan sevdamızı ve milletimizin duygularını depreştiren eşi benzeri görülmemiş 100 yıldır ezberlene gelen bir eserdir Rabbim Türkiye’mize bir daha istiklal marşı yazdırmasın” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın