Program 05 Temmuz – 31 Ağustos tarihlerinde uygulanacak

Program 05 Temmuz – 31 Ağustos tarihlerinde uygulanacak NEVŞEHİR(MHA) Milli Eğitim Bakanlığının 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda yaz tatili döneminde çocukların fiziksel, sosyal-duygusal ve akademik gelişimlerini bilimsel, sosyal, kültürel ve sportif eğitim faaliyetleri ile desteklemek amacıyla “Telafide Ben de Varım” programı 5 Temmuz-31 Ağustos 2021 tarihleri arasında uygulanacak. Salgın nedeniyle evlere kapanmak zorunda kalan çocukların […]

 Program 05 Temmuz – 31 Ağustos tarihlerinde uygulanacak

19.06.2021 - 10:36

Güncelleme : 19.06.2021 - 10:36

Program 05 Temmuz – 31 Ağustos tarihlerinde uygulanacak

NEVŞEHİR(MHA) Milli Eğitim Bakanlığının 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda yaz tatili döneminde çocukların fiziksel, sosyal-duygusal ve akademik gelişimlerini bilimsel, sosyal, kültürel ve sportif eğitim faaliyetleri ile desteklemek amacıyla “Telafide Ben de Varım” programı 5 Temmuz-31 Ağustos 2021 tarihleri arasında uygulanacak.

Salgın nedeniyle evlere kapanmak zorunda kalan çocukların sosyalleşmesi için pek çok fiziksel, sosyal ve duygusal etkinlik; eksikliklerini gidermeleri için akademik çalışma İl Milli Eğitim Müdürlügü koordinesinde tüm paydaşlarla iş birliği içinde planlanıyor.

“Telafide Ben de Varım” programı ile öğretmenler de mesleki gelişimlerine katkı sağlayacak, veliler de çocuklarıyla birlikte eğitim faaliyetlerine katılabilecek.

Telafi programı sayesinde eğitimde eksikler giderilecek, okullar şenlenecek, öğrenciler sıralarına sevinçle dönebilecek. Salgının etkisi en aza indirilerek eğitim hayatına devam edilecek.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın