Pazarcılar Odasından hayırlı olsun ziyareti

Pazarcılar Odasından hayırlı olsun ziyareti NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen ve beraberindekiler Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığına hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Pazarcılar odası yönetim kurulundan Vedat inan ve Genel sekreter İlgi Çetinkaya’nın da katıldığı ziyarette Başkan Özmen kooperatif başkanlığına seçilen Erdoğan Korkutmaz ve yönetim kurulu üyelerine görevlerinde başarılar diledi. İlgili Haber […]

 Pazarcılar Odasından hayırlı olsun ziyareti

05.08.2021 - 11:24

Güncelleme : 05.08.2021 - 11:24

Pazarcılar Odasından hayırlı olsun ziyareti

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen ve beraberindekiler Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığına hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Pazarcılar odası yönetim kurulundan Vedat inan ve Genel sekreter İlgi Çetinkaya’nın da katıldığı ziyarette Başkan Özmen kooperatif başkanlığına seçilen Erdoğan Korkutmaz ve yönetim kurulu üyelerine görevlerinde başarılar diledi.

Kooperatif Başkan Vekili Süleyman Yücefaydalı ve yönetim kurulu üyesi Fikret Çavdar’ın da bulunduğu ziyaret dolayısıyla Başkan Özmen misafirperverliklerinden dolayı da kendilerine teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın