Özdemir’den 68. yıl kutlaması

Özdemir’den 68. yıl kutlaması NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, Nevşehir’in il oluşunun 68. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. İl Müdürü Özdemir; “Coğrafi konumu, tarihi, doğası, kültürü ve daha sayamayacağımız birçok özelliğiyle sadece ülkemizin değil tüm dünyanın gözbebeği bir il olan Nevşehir’imiz de görev yapmaktan büyük bir onur ve mutluluk duyuyorum. İlgili […]

 Özdemir’den 68. yıl kutlaması

19.07.2022 - 11:06

Güncelleme : 19.07.2022 - 11:06

Özdemir’den 68. yıl kutlaması

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, Nevşehir’in il oluşunun 68. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

İl Müdürü Özdemir; “Coğrafi konumu, tarihi, doğası, kültürü ve daha sayamayacağımız birçok özelliğiyle sadece ülkemizin değil tüm dünyanın gözbebeği bir il olan Nevşehir’imiz de görev yapmaktan büyük bir onur ve mutluluk duyuyorum.

Kurumumuz olarak marka şehir Nevşehir’e katkı sağlamak için gece gündüz çalışıp ilimizi gerek tesisleşme gerekse spor turizminin başkenti yapmak adına var gücümüzle çalışacağız.

Bu vesileyle Nevşehir’imizin İl oluşunun yıl dönümünü kutluyorum, bugüne kadar ilimizin gelişimi için çalışan emek veren herkese teşekkür ediyorum, saygılar sunuyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın