Özdemir, tüm ilçe başkanlıklarını ziyaret etti

Özdemir, tüm ilçe başkanlıklarını ziyaret etti NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adaylarından Mustafa Özdemir, parti teşkilatlarını ziyaret etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Nevşehir’de bulunan çok sayıda Sivil toplum kuruluşunu da ziyaret eden AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Mustafa Özdemir, Merkez ilçe, Hacıbektaş, Avanos, Derinkuyu, Kozaklı, Acıgöl ve Ürgüp ilçe başkanlıklarını ziyaret ederek istişarelerde […]

 Özdemir, tüm ilçe başkanlıklarını ziyaret etti

24.03.2023 - 13:44

Güncelleme : 24.03.2023 - 13:44

Özdemir, tüm ilçe başkanlıklarını ziyaret etti

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adaylarından Mustafa Özdemir, parti teşkilatlarını ziyaret etmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Nevşehir’de bulunan çok sayıda Sivil toplum kuruluşunu da ziyaret eden AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Mustafa Özdemir, Merkez ilçe, Hacıbektaş, Avanos, Derinkuyu, Kozaklı, Acıgöl ve Ürgüp ilçe başkanlıklarını ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Parti teşkilatlarının 14 Mayıs’taki seçimde Cumhur ittifakının başarısından zerre kadar şüphe duymadığının da altını çizen Özdemir, ilçe başkanları, yöneticileri ve partililere gösterdikleri yakın ilgi ve alaka dolayısıyla teşekkür ettiğini belirtti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın