Ortahisar’da görüntü kirliliğine neden olan direkler kaldırıldı

Ortahisar’da görüntü kirliliğine neden olan direkler kaldırıldı NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya bölgesinin başkenti Nevşehir’in en önemli turistik merkezlerinden biri olan Ortahisar’da görüntü kirliliğine neden olan elektrik direkleri kaldırıldı. Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş, “Seyir Tepesi Mevkiine yeni yapılan aydınlatma direklerimizin montajının tamamlanmasının ardından; görüntü kirliliğine sebep olan eski havai elektrik hatlarımız tamamen kaldırıldı. Kasabamıza gelen ziyaretçilerimiz artık […]

 Ortahisar’da görüntü kirliliğine neden olan direkler kaldırıldı

03.08.2021 - 13:06

Güncelleme : 03.08.2021 - 13:06

Ortahisar’da görüntü kirliliğine neden olan direkler kaldırıldı

NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya bölgesinin başkenti Nevşehir’in en önemli turistik merkezlerinden biri olan Ortahisar’da görüntü kirliliğine neden olan elektrik direkleri kaldırıldı.

Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş, “Seyir Tepesi Mevkiine yeni yapılan aydınlatma direklerimizin montajının tamamlanmasının ardından; görüntü kirliliğine sebep olan eski havai elektrik hatlarımız tamamen kaldırıldı. Kasabamıza gelen ziyaretçilerimiz artık çok daha güzel Ortahisar fotoğrafları çekip, paylaşabilecek. Hayırlı uğurlu olsun” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın