Ortahisar’da geleneksel halk buluşması

Ortahisar’da geleneksel halk buluşması NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Ortahisar Kasabasında geleneksel halk buluşması 06 Ağustos 2021 Cuma günü düzenlenecek. Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş, “Her altı ayda bir düzenlediğimiz Geleneksel Halk Buluşmamızda sizleri de aramızda görmekten onur duyarız. Yaptıklarımızı anlatalım, yapacaklarımızı birlikte tartışalım. Toplantıda Belediyemizin Taşınmazları ve Kiralama Şartları, Alan […]

 Ortahisar’da geleneksel halk buluşması

04.08.2021 - 11:15

Güncelleme : 04.08.2021 - 11:15

Ortahisar’da geleneksel halk buluşması

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Ortahisar Kasabasında geleneksel halk buluşması 06 Ağustos 2021 Cuma günü düzenlenecek.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş, “Her altı ayda bir düzenlediğimiz Geleneksel Halk Buluşmamızda sizleri de aramızda görmekten onur duyarız. Yaptıklarımızı anlatalım, yapacaklarımızı birlikte tartışalım. Toplantıda Belediyemizin Taşınmazları ve Kiralama Şartları, Alan Başkanlığına Sunulan Projeler ve Takibi, İkametgâhlar ve Kasabamızın Nüfusu ile Doğalgaz ve Güzergâhı gibi konular ele alınacak” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın