Ortahisar şantiyesine hoş geldiniz

Ortahisar şantiyesine hoş geldiniz NEVŞEHİR(MHA) Ortahisar belediyesi kasabanın hemen hemen her alanında harıl harıl çalışıyor. Çalışmalara katkıda bulunan başta kasaba halkına teşekkür eden Belediye Başkanı Mustafa Ateş, “Yılmadan yorulmadan yürüyoruz aşk ile çalışıyoruz. Çok şükür kasabamızda altyapı hizmetlerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Tamamlanan yeni içme suyu depolarımızdan, Seyir Tepesi mevkiindeki havai elektrik hatlarımızı yer altına […]

 Ortahisar şantiyesine hoş geldiniz

08.06.2021 - 9:41

Güncelleme : 08.06.2021 - 9:41

Ortahisar şantiyesine hoş geldiniz

NEVŞEHİR(MHA) Ortahisar belediyesi kasabanın hemen hemen her alanında harıl harıl çalışıyor.

Çalışmalara katkıda bulunan başta kasaba halkına teşekkür eden Belediye Başkanı Mustafa Ateş, “Yılmadan yorulmadan yürüyoruz aşk ile çalışıyoruz. Çok şükür kasabamızda altyapı hizmetlerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Tamamlanan yeni içme suyu depolarımızdan, Seyir Tepesi mevkiindeki havai elektrik hatlarımızı yer altına alma çalışmalarımıza; cadde ve sokaklarımızın kilitli taş tamiratlarından, su aboneliklerimizin bağlantı çalışmalarına; Camii inşaatımızdan, halı saha inşaatımıza faaliyetlerimiz her alanda devam ediyor. Çalışmalar için bizlere güç veren Ortahisar halkımıza ve işletmelerimize gösterdikleri sabır için müteşekkiriz.

Ayrıca personellerimiz ve mesai arkadaşlarım başta olmak üzere, çalışmalarımızda yardımlarını esirgemeyen; AK Parti İl ve İlçe Başkanlarıma, Milletvekillerimize, Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreterimize, Gülşehir Belediye Başkanımıza, Uçhisar Belediye Başkanımıza, Karapınar Belediye Başkanımıza, Çat Belediye Başkanımıza teşekkürü borç biliriz” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın