Ödül töreni düzenlendi

Nevşehir Oryantiring İl Temsilciliği tarafından, Şehit Polis Semih Turgut adına 2021 yılı 14 yaş ve altı kategorilerinde turnuva düzenlendi. Avanos merkezindeki parkurda gerçekleştirilen müsabakanın ardından spor salonunda ödül törenine geçildi. Törende dereceye giren sporcuların madalyaları Kaymakamımız Sayın Olgun ÖNER ve Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin ÖZDEMİR tarafından takdim edildi. İlgili Haber MHP’de devir […]

 Ödül töreni düzenlendi

03.03.2021 - 11:31

Güncelleme : 03.03.2021 - 11:31

Nevşehir Oryantiring İl Temsilciliği tarafından, Şehit Polis Semih Turgut adına 2021 yılı 14 yaş ve altı kategorilerinde turnuva düzenlendi.

Avanos merkezindeki parkurda gerçekleştirilen müsabakanın ardından spor salonunda ödül törenine geçildi.

Törende dereceye giren sporcuların madalyaları Kaymakamımız Sayın Olgun ÖNER ve Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin ÖZDEMİR tarafından takdim edildi.

Düzenlenen törene Kaymakamımız Sayın Olgun ÖNER, Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin ÖZDEMİR, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Kerem YILMAZ, antrenörler ve sporcular katıldı.

Törende ayrıca Şehit Polis Semih TURGUT’un abisi Serdar TURGUT’a günün anısına Kaymakamımız Sayın Olgun ÖNER tarafından plaket takdim edildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın