NZO Başkanından teşekkür

NZO Başkanından teşekkür NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Kahraman Kaya, çiftçilere yönelik destek açıklamalarından dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etti. Kaya, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan her zaman çiftçilerimizin yanında olmuştur. Patates ve soğan çiftçilerimizin yüzlerini güldürdüğü gibi bu kez de tüm çiftçilerimizin yüzünü güldürdü. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a şahsım tüm ilce Ziraat […]

 NZO Başkanından teşekkür

18.05.2021 - 9:34

Güncelleme : 18.05.2021 - 9:34

NZO Başkanından teşekkür

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Kahraman Kaya, çiftçilere yönelik destek açıklamalarından dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etti.

Kaya, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan her zaman çiftçilerimizin yanında olmuştur. Patates ve soğan çiftçilerimizin yüzlerini güldürdüğü gibi bu kez de tüm çiftçilerimizin yüzünü güldürdü. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a şahsım tüm ilce Ziraat Odası başkanlarım ve çiftçilerimiz adına teşekkür ederim. Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın