Nevşehir Oda ve Borsa Heyeti TOBB’un 70. Kuruluş Yıldönümü Etkinliğinde…

Nevşehir Oda ve Borsa Heyeti TOBB’un 70. Kuruluş Yıldönümü Etkinliğinde… Nevşehir Oda ve Borsasının yer aldığı heyet, TOBB’un 70. Kuruluş Yıldönümü Etkinliğine katıldılar. Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Meclis Başkanı Seyit İnce, Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı (NTB) İbrahim Salaş, Meclis Başkanı Mehmet Havalı ve TOBB Delegeleri […]

 Nevşehir Oda ve Borsa Heyeti TOBB’un 70. Kuruluş Yıldönümü Etkinliğinde…

25.06.2022 - 13:59

Güncelleme : 25.06.2022 - 13:59

Nevşehir Oda ve Borsa Heyeti TOBB’un 70. Kuruluş Yıldönümü Etkinliğinde…

Nevşehir Oda ve Borsasının yer aldığı heyet, TOBB’un 70. Kuruluş Yıldönümü Etkinliğine katıldılar.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Meclis Başkanı Seyit İnce, Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı (NTB) İbrahim Salaş, Meclis Başkanı Mehmet Havalı ve TOBB Delegeleri Mehmet Ali Öbekli, Cengiz Yıldız, Musa Ertaş, Necdet Civelek, Bülent Yücel, Ali Aslan ile NTSO Genel Sekreteri İ. Hakkı Aydoğan ve NTB Genel Sekreteri Uğur Aydoğan; Ankara’da TOBB’un 70. Kuruluş Yıldönümü Etkinliğine katıldılar.

Türk iş dünyasının çatı kuruluşu TOBB, 70’inci yılında 70 bin fidan dikerek, hatıra ormanı oluşturma kararı aldı. TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde, Oda ve Borsa camiası Ankara’da Birlik Merkezi’nde bir araya geldi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 70’inci kuruluş yıldönümünde; 81 ilden gelen iş dünyasının temsilcileri Ankara’da Birlik Merkezi’nde buluştu. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğindeki toplantıda; Ticaret Bakanı Mehmet Muş, TBMM Başkanlığı yapmış olan Cemil Çiçek, Ticaret Bakanlığı yapmış olan Hayati Yazıcı, Milletvekilleri, Oda ve Borsa Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanları ile delegeler yer aldı.

-Hizmet Şeref Belgesi ve Takdimi

70. yıl etkinliğinde ayrıca 10-20-30 yıl görev yapmış delege ve genel sekreterlere hizmet şeref belgesi ve plaketleri takdim edildi. Bu kapsamda 20.’ci yılını tamamlayan NTSO Genel Sekreteri İ. Hakkı Aydoğan ve NTB Genel Sekreteri Uğur Aydoğan ile 10. yılını tamamlayan Nevşehir Ürgüp TSO Genel Sekreteri Emrullah Başer’e, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve Ticaret Bakanı Mehmet Muş tarafından hizmet şeref belgesi ve plaketleri takdim edildi

Nevşehir İş Dünyası TOBB’ta tek ses, tek yürek…

Nevşehir’in en büyük Sivil Toplum Örgütlerinden Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Arif Parmaksız, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş ve TOBB Delegeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile buluşmasında, birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

“TOBB’un 70. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun”

TOBB’un 70. Kuruluş Yıldönümü Etkinliğine katılan Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız; “TOBB’un 70’inci kuruluş yıldönümü için Oda Meclis Başkanımız, Borsa Başkanımız, Delegelerimiz ve Genel Sekreterlerimiz ile birlikte Ankara’dayız. Mensubu olmaktan büyük onur duyduğum Başkanımız Sn. M. Rifat Hisarcıklıoğlu önderliğinde “Güçlü Ekonomi, Güçlü Türkiye” diyerek çalışmalarını sürdüren TOBB’un 70. yılı kutlu olsun.” ifadelerini kullandı.

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş’da; “Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı olarak, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin bu akşam TOBB Başkanımız Sn. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen 70. Kuruluş Yıl Dönümü törenine iştirak ettik. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’mizin 70.

kuruluş yıldönümünü kutluyor, bu büyük ailenin bir parçası olmaktan gurur duyduğumuzu belirterek üyelerimiz ve Nevşehir iş dünyası adına dünden bugüne emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Nevşehir iş dünyası uyumuyla takdir topladı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, “Nevşehir’de iş dünyasındaki birlikteliği takdir etmemek mümkün değil. Tüm Başkanlarımı bu bağlamda tebrik ediyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın