NEVKAD’tan AK Parti ve SMMO’ya ziyaret

NEVKAD’tan AK Parti ve SMMO’ya ziyaret NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Kadın Derneği, Nevşehir Uyuşturucu ve Madde Bağımlığı ile Mücadele Dernek Başkanı Makbule Atlı ve yönetimi AK Parti İl  Başkanını  Ali Kemikkıran ve SMMO Odası Başkanı Filiz Sayın’ı ziyaret etti. Başkan Atlı ve yönetimi Çiğdem Mert, Hazal Atlı,  Elmas Kamacı, Selma Sultan, Efsane Mutlu, Güler Saylan ve dernek […]

 NEVKAD’tan AK Parti ve SMMO’ya ziyaret

23.06.2022 - 11:20

Güncelleme : 23.06.2022 - 11:20

NEVKAD’tan AK Parti ve SMMO’ya ziyaret

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Kadın Derneği, Nevşehir Uyuşturucu ve Madde Bağımlığı ile Mücadele Dernek Başkanı Makbule Atlı ve yönetimi AK Parti İl  Başkanını  Ali Kemikkıran ve SMMO Odası Başkanı Filiz Sayın’ı ziyaret etti.

Başkan Atlı ve yönetimi Çiğdem Mert, Hazal Atlı,  Elmas Kamacı, Selma Sultan, Efsane Mutlu, Güler Saylan ve dernek üyeleri  ile AK Parti il başkanı Ali Kemikkıran ve SMMO Odası Başkanı Filiz Sayını ziyaret ederken, her iki ziyarette proje çalışmalarını anlattı ve yeni görevinin hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Atlı, AK Parti il başkanına yeni projeleri ve uygulamış oldukları projelerden bahsetti. Halen yürüttükleri projeleri devam ettiğini, Hedef Sensin projesiyle yeni  proje hazırlığını yaptıklarını ifade ederken bu projenin Nevşehir’in ilçelerinde devam edeceğini belirtti.

Atlı, yapmış olduğu minyatür tabloluyu İl Başkanı Ali Kemikkıran’a  hediye etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın