NESİAD Başkanı Ertaş, Güven Tazeledi.

NESİAD Başkanı Ertaş, Güven Tazeledi.   Nevşehir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (NESİAD) 14. Olağan Genel Kurul toplantısı, 24 Mart 2021 Çarşamba günü, NESİAD’ın dernek binasında bulunan konferans salonunda gerçekleştirildi. NESİAD Yönetim Kurulu, Onur Kurulu ve Üyelerinin katıldığı toplantıda, derneğe ve sektöre yönelik konular gündemde yer alırken, NESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ertaş, ikinci kez […]

 NESİAD Başkanı Ertaş, Güven Tazeledi.

25.03.2021 - 9:50

Güncelleme : 25.03.2021 - 9:50

NESİAD Başkanı Ertaş, Güven Tazeledi.

 

Nevşehir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (NESİAD) 14. Olağan Genel Kurul toplantısı, 24 Mart 2021 Çarşamba günü, NESİAD’ın dernek binasında bulunan konferans salonunda gerçekleştirildi. NESİAD Yönetim Kurulu, Onur Kurulu ve Üyelerinin katıldığı toplantıda, derneğe ve sektöre yönelik konular gündemde yer alırken, NESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ertaş, ikinci kez başkan seçildi.

 

NESİAD, 14. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı 24 Mart 2021 Çarşamba günü, NESİAD’ın dernek binasında bulunan konferans salonunda gerçekleştirildi. Genel Kurul Toplantısı’nda açılış konuşmasını NESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa ERTAŞ yaptı. Ertaş, Nevşehir sanayisin yapısı ve ekonomisi hakkında üyelere bilgiler verdi.

 

Şerafettin Arslan oybirliğiyle Divan Başkanı seçilirken, M.Melih Akçur ve Muhammed Yiğit de oybirliğiyle Divan Katipliği’ne seçildi.

 

NESİAD Başkan Yardımcı Arif Öbekli, 13. Dönem Faaliyet raporlarını, Başkan Yardımcısı Mehmet Kahraman ise Mali tabloyu divana ve üyelere sundular.

 

NESİAD Yönetim Kurulu’nun faaliyetleri ve mali tablolaların paylaşmasının ardından, yapılan seçim ile Mustafa Ertaş, ikinci kez Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilirken, yönetim kurulu üyeliğine Plenty Kozmetik Yönetim Kurulu Üyesi Melis Özenmiş dahil edilip, Arif Öbekli, Mehmet Kahraman, M. Samet Kafalı, Selim Daldiken, M. Feyzi Aygün, Hamdi Dinler, Yüksel Gizligider, Abdullah Kahveci, Selman Türkdönmez aynen görevlerine, R. Batuhan Arslan, Fatih Altuntakan, Tolga Kadıoğlu’nun Denetim Kurulu Üyeliklerinin devam etmesi kararlaştırıldı.

 

 

Divan başkan ve katiplerinin seçimi, yönetim kurulunun ibrası, yeni yönetim ve denetim kurulunun seçilmesi ile devam eden genel kurul toplantısında derneğin ilk yıl faaliyetleri de değerlendirildi.

 

İlk dönem hedeflerinin çok büyük oranının hayata geçirildiği bilgisinin paylaşıldığı toplantıda, NESİAD yönetimi, yeni dönem için hedeflerini büyüttü.

 

Dilek ve temennilerin alınmasından sonra. Onur kurulu üyeleri, 13. Dönemde görev alan Yönetim kurulu üyelerine başarılarının devamını dileyerek plaket töreni yapıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın