“Milletimize borcumuzu ödemeye geldik”

“Milletimize borcumuzu ödemeye geldik” NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen Nevşehir İl Başkanı ve beraberindeki heyet Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Memur-Sen İl Başkanı ve aynı zamanda Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci’nin başkanlığındaki heyette Memur-Sen’e bağlı sendikaların şube başkanları ve Genç Memur-Sen Başkanı da yer aldı. Heyet adına Nevşehir Belediye Başkanı Savran’a görevinde başarılar […]

 “Milletimize borcumuzu ödemeye geldik”

08.02.2021 - 9:55

Güncelleme : 08.02.2021 - 9:55

“Milletimize borcumuzu ödemeye geldik”

NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen Nevşehir İl Başkanı ve beraberindeki heyet Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Memur-Sen İl Başkanı ve aynı zamanda Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci’nin başkanlığındaki heyette Memur-Sen’e bağlı sendikaların şube başkanları ve Genç Memur-Sen Başkanı da yer aldı.

Heyet adına Nevşehir Belediye Başkanı Savran’a görevinde başarılar dileyen Memur-Sen İl Başkanı Mustafa Çiftci, “Hayırlı olsun, Allah utandırmasın” temennisinde de bulundu.

Nevşehir Belediye Başkanlığında yaşanan sürecin ardından kendisine bir görev verildiğini ve kendisinin de bu görevden kaçmadığını belirten Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, “Bu şehirde yaşayan herkesin bu millete bir borcu vardır. Ben de milletimize olan borcumuzu ödemeye geldim” ifadelerinde bulunarak Memur-Sen heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın