Mesleki çalışma programı başladı

Mesleki çalışma programı başladı NEVŞEHİR(MHA) Yarıyıl tatilinin son haftasında 08-12 Şubat tarihleri arasında çevrim içi olarak yapılacak olan mesleki çalışma programı başladı. İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek idareci ve öğretmenlerle birlikte ilimizdeki mesleki çalışma programını başlattı. Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Prof. Dr. Adnan […]

 Mesleki çalışma programı başladı

10.02.2021 - 9:21

Güncelleme : 10.02.2021 - 9:21

Mesleki çalışma programı başladı

NEVŞEHİR(MHA) Yarıyıl tatilinin son haftasında 08-12 Şubat tarihleri arasında çevrim içi olarak yapılacak olan mesleki çalışma programı başladı.

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek idareci ve öğretmenlerle birlikte ilimizdeki mesleki çalışma programını başlattı.

Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Prof. Dr. Adnan Boyacı’nın konuşması, ardından da Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un açılış konuşması EBA’dan canlı olarak takip edildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, “Yüz yüze ve uzaktan eğitim hazırlıklarımızı da yapacağımız mesleki çalışma döneminin tüm öğretmenlerimiz için verimli geçmesini diliyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın