MESLEK LİSELERİNİN PYK TOPLANTILARI YAPILDI

MESLEK LİSELERİNİN PYK TOPLANTILARI YAPILDI Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Milli Eğitim Bakanlığı tarafından imzalanan protokol gereği oluşturulan “Protokol Yürütme Kurulu (PYK)” aylık olağan toplantıları gerçekleşti. Protokol kapsamına alınan Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin Protokol Yürütme Kurulu toplantısı Protokol Yürütme Kurulu Başkanı ve Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı […]

 MESLEK LİSELERİNİN PYK TOPLANTILARI YAPILDI

27.05.2021 - 16:17

Güncelleme : 27.05.2021 - 16:17

MESLEK LİSELERİNİN PYK TOPLANTILARI YAPILDI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Milli Eğitim Bakanlığı tarafından imzalanan protokol gereği oluşturulan “Protokol Yürütme Kurulu (PYK)” aylık olağan toplantıları gerçekleşti.

Protokol kapsamına alınan Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin Protokol Yürütme Kurulu toplantısı Protokol Yürütme Kurulu Başkanı ve Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Yıldız’ın başkanlığında yapıldı. Toplantıya, NTB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Seçen, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hanifi Şahin ve Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Mehmet Dursun katıldı. Toplantının ardından PYK üyeleri Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bölüm ve atölyelerinde incelemelerde bulundu.

Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü çerçevesinde protokol kapsamına alınan Nevşehir Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin Protokol Yürütme Kurulu toplantısı ise, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binasında, NTSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Gülper Gündüz Yassı başkanlığında, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Uzgören, Nevşehir Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mehmet Havalı, Milli Eğitim Şube Müdürü Hanifi Şahin ve Nevşehir Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Mesut Çetin’nin katılımıyla gerçekleşti.

NTSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Gülper Gündüz Yassı toplantıya ilişkin yaptığı konuşmada, “Kurulumuzla 2021-2022 öğretim yılının değerlendirilmesini yaptık, Nevşehir Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin en çok tercih edilen turizm meslek liseleri arasına girebilmesi için görüş alışverişinde bulunduk.” Dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın