Kurşunlu camii ne zaman ibadete açılacak?

Kurşunlu camii ne zaman ibadete açılacak? NEVŞEHİR(MHA) İki yılı aşkın bir zamandır restorasyon çalışmaları nedeniyle ibadete kapalı bulunan Kurşunlu Camiinin ne zaman tekrar ibadete açılacağı konusu belirsizliğini koruyor. Nevşehir il merkezindeki en önemli tarihi eserlerden biri de olan Kurşunlu Camiinin restorasyon çalışmalarının büyük bir bölümünün tamamlandığı belirtilmişti. Ancak camiinin ne zaman tekrar ibadete açılabileceği konusunda […]

 Kurşunlu camii ne zaman ibadete açılacak?

19.08.2021 - 12:03

Güncelleme : 19.08.2021 - 12:03

Kurşunlu camii ne zaman ibadete açılacak?

NEVŞEHİR(MHA) İki yılı aşkın bir zamandır restorasyon çalışmaları nedeniyle ibadete kapalı bulunan Kurşunlu Camiinin ne zaman tekrar ibadete açılacağı konusu belirsizliğini koruyor.

Nevşehir il merkezindeki en önemli tarihi eserlerden biri de olan Kurşunlu Camiinin restorasyon çalışmalarının büyük bir bölümünün tamamlandığı belirtilmişti. Ancak camiinin ne zaman tekrar ibadete açılabileceği konusunda tam bir tarih açıklayan olmadı.

Geçtiğimiz günlerde AK Partili Nevşehir Milletvekillerinin de zaman zaman ziyaret eder çalışmalarla ilgili bilgiler aldıkları kurşunlu çevresinde de düzenleme çalışmalarının yapıldığı gözleniyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın