Kurs-Der’den Özdemir’e ziyaret

Kurs-Der’den Özdemir’e ziyaret NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Özel Öğretim Kursları ve Kişisel Gelişim Kursları Derneği (Kurs-Der Nevşehir) Başkanı Mustafa Varilci ile Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Sivri ve Yusuf Yılmaz, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir’i makamında ziyaret etti. Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyarette, Kurs-Der Nevşehir Başkanı Mustafa Varilci, Nevşehir’de hali hazırda özel öğretim alanında devam eden […]

 Kurs-Der’den Özdemir’e ziyaret

13.02.2021 - 11:33

Güncelleme : 13.02.2021 - 11:33

Kurs-Der’den Özdemir’e ziyaret

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Özel Öğretim Kursları ve Kişisel Gelişim Kursları Derneği (Kurs-Der Nevşehir) Başkanı Mustafa Varilci ile Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Sivri ve Yusuf Yılmaz, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir’i makamında ziyaret etti.

Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyarette, Kurs-Der Nevşehir Başkanı Mustafa Varilci, Nevşehir’de hali hazırda özel öğretim alanında devam eden ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir ile görüş alışverişinde bulundu.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kurs-Der Nevşehir Başkanı Mustafa Varilci ve beraberindeki heyete teşekkürlerini iletti.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın