Kozaklı HEM’de yıl sonu sergisi açıldı

Kozaklı HEM’de yıl sonu sergisi açıldı NEVŞEHİR(MHA) 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Kozaklı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün hazırlamış olduğu Hayat Boyu Öğrenme Haftası Yıl Sonu Sergi açılışı Kaymakam Kerem Yüce, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Aşkar, okul/kurum müdür/müdür yardımcıları, öğretmenler ve kursiyer/davetlilerin katılımıyla açıldı. Büyük bir özveri ile öğretmenler ve kursiyerler tarafından el emeği göz nuru […]

 Kozaklı HEM’de yıl sonu sergisi açıldı

21.06.2022 - 13:06

Güncelleme : 21.06.2022 - 13:06

Kozaklı HEM’de yıl sonu sergisi açıldı

NEVŞEHİR(MHA) 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Kozaklı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün hazırlamış olduğu Hayat Boyu Öğrenme Haftası Yıl Sonu Sergi açılışı Kaymakam Kerem Yüce, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Aşkar, okul/kurum müdür/müdür yardımcıları, öğretmenler ve kursiyer/davetlilerin katılımıyla açıldı.

Büyük bir özveri ile öğretmenler ve kursiyerler tarafından el emeği göz nuru yapılan ürünler davetlilerin beğenisine sunuldu.

Sergi açılış kurdelesini kesen Kaymakam Kerem Yüce ve protokol üyeleri, kursiyerler tarafından hazırlanan birbirinden güzel el emeği ürünlerin sergilendiği stantları tek tek gezdiler. Kursiyer ve öğreticilerden bilgi alan Kaymakam emeği geçen herkese teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın