KOSGEB’den NESİAD Tarım Komitesi Üyelerine Ziyaret

KOSGEB’den NESİAD Tarım Komitesi Üyelerine Ziyaret Nevşehir KOSGEB İl Müdürü Ali Usta firma ziyaretleri kapsamında NESİAD Tarım Komitesi üyesi firmaları 08.06.2021 tarihinde Yiğitsan Makine’de ziyaret etti. Nevşehir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (NESİAD) Başkanı Mustafa Ertaş, Yardımcısı Mehmet Kahraman, NESİAD Tarım Komitesi üyeleri Abdullah Kahveci, Tolga Kadıoğlu, Muhammed Yiğit, Hurşit Şimşek, Ali Osman Yılmaz ve […]

 KOSGEB’den NESİAD Tarım Komitesi Üyelerine Ziyaret

08.06.2022 - 15:26

Güncelleme : 08.06.2022 - 15:26

KOSGEB’den NESİAD Tarım Komitesi Üyelerine Ziyaret

Nevşehir KOSGEB İl Müdürü Ali Usta firma ziyaretleri kapsamında NESİAD Tarım Komitesi üyesi firmaları 08.06.2021 tarihinde Yiğitsan Makine’de ziyaret etti.

Nevşehir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (NESİAD) Başkanı Mustafa Ertaş, Yardımcısı Mehmet Kahraman, NESİAD Tarım Komitesi üyeleri Abdullah Kahveci, Tolga Kadıoğlu, Muhammed Yiğit, Hurşit Şimşek, Ali Osman Yılmaz ve NESİAD Onur Kurulu üyesi Hurşit Yiğit katılım sağladı.

KOSGEB Müdürü Usta, güncel devlet destekleri hakkında bilgi verdi ve sanayicilerin özellikle tarım konusunda istek ve beklentileri hakkında görüş aldı.

NESİAD Başkanı Ertaş, NESİAD üyesi firmalar ve piyasa hakkında bilgi verdi ve daha sonrasında NESİAD bünyesinde kurulan NESİAD Tarım Komitesi üyeleri ve beklentilerini dile getirdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın