Kooperatif Başkan adayları ziyaret turlarında

Kooperatif Başkan adayları ziyaret turlarında NEVŞEHİR(MHA) Normalleşme süreciyle birlikte kredi kefalet kooperatiflerinde genel kurulların yapılacak olmasıyla birlikte Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde de genel kurulun önümüzdeki günlerde yapılması bekleniyor. Mevcut Başkan Kemal Ay’ın yanı sıra Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığına Erdoğan Korkutmaz ve Ramazan Sayın’da aday oldu. İlgili Haber MHP’de devir teslim töreni yapıldı […]

 Kooperatif Başkan adayları ziyaret turlarında

02.03.2021 - 12:35

Güncelleme : 02.03.2021 - 12:35

Kooperatif Başkan adayları ziyaret turlarında

NEVŞEHİR(MHA) Normalleşme süreciyle birlikte kredi kefalet kooperatiflerinde genel kurulların yapılacak olmasıyla birlikte Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde de genel kurulun önümüzdeki günlerde yapılması bekleniyor.

Mevcut Başkan Kemal Ay’ın yanı sıra Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığına Erdoğan Korkutmaz ve Ramazan Sayın’da aday oldu.

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Ramazan Sayın ve beraberindeki heyet Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Pınarbaşı’nı ziyaret etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın