KESİNTİSİZ, 12 AY KALİTELİ EĞİTİM!

KESİNTİSİZ, 12 AY KALİTELİ EĞİTİM! 23 Yıllık Özel Altınyıldız Eğitim Kurumları tecrübesiyle, Nevşehir’in gözde okul öncesi eğitim kurumu Altınyıldız Kreş ve Anaokulu olarak; 12 ay kesintisiz tam gün velilerimizin ve öğrencilerimizin yanında. Çocuklarımızın mutlu huzurlu bir şekilde farklı etkinliklerle İngilizce, Kodlama, Müzik, Satranç, Halk Oyunları, Akıl Oyunları, Beden Eğitimi, Tenis, Badminton, İlköğretime hazırlık çalışmalarıyla ilkokulu […]

 KESİNTİSİZ, 12 AY KALİTELİ EĞİTİM!

21.11.2020 - 11:42

Güncelleme : 21.11.2020 - 11:42

KESİNTİSİZ, 12 AY KALİTELİ EĞİTİM!

23 Yıllık Özel Altınyıldız Eğitim Kurumları tecrübesiyle, Nevşehir’in gözde okul öncesi eğitim kurumu Altınyıldız Kreş ve Anaokulu olarak; 12 ay kesintisiz tam gün velilerimizin ve öğrencilerimizin yanında.

Çocuklarımızın mutlu huzurlu bir şekilde farklı etkinliklerle İngilizce, Kodlama, Müzik, Satranç, Halk Oyunları, Akıl Oyunları, Beden Eğitimi, Tenis, Badminton, İlköğretime hazırlık çalışmalarıyla ilkokulu hazır bulunuşluk sağlayarak geleceğe emin adımlarla yarına öz güvenli mutlu çocuklar olarak başlıyoruz.

Okulumuzda herkesin sağlığı için aldığımız önlemlerle, sosyal mesafe kurallarına uygun sınıf düzenlenmesiyle, düzenli dezenfekteyle, izolasyon odamızla, sağlık çalışanımızla çocuklarımızın günde 3 defa ateş ölçümleriyle, çocuğumuz için güvenilir bir okuluz.

Uzman deneyimli eğitim kadrosuyla, fiziki koşulları ile çocuklar için uygun konumuyla, müstakil okul kampüsü, spor alanı, hayvanat bahçesi ve tesislerinde çocuklarımıza sağlıklı, başarılı ve mutlu gelecek sunuyoruz.

12 ay boyunca hizmet vermeye devam ediyoruz. Okul öncesinde kalitenin adresi Altınyıldız Kreş ve Anaokulu’nda çağdaş, yaratıcı, özgüveni yüksek bireyler yetiştiriyoruz.

Siz de bu ayrıcalıklı eğitim imkânından yararlanın, yarına emin adımlarla başlayın.

Mutlu çocukların okulu Altınyıldız Kreş ve Anaokulu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın