Kaymaklı’lı gençlere iş imkanı

Kaymaklı’lı gençlere iş imkanı NEVŞEHİR(MHA) Yaklaşık 400 kişiyi daimi istihdam eden, tamamen kurumsal ve köklü bir geçmişe sahip Ürgüp Canlar Tekstil firması ile Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç ile yapılan görüşmede kasabadan 18 – 45 yaş arası bay – bayan personel alımı yapacak. Başkan Çekiç, “Yaptığımız görüşmelerde çalışmak isteyen bayanlarımız belediyemizde görüşmelerini gerçekleştirerek fabrikayı ziyaret […]

 Kaymaklı’lı gençlere iş imkanı

25.06.2022 - 13:37

Güncelleme : 25.06.2022 - 13:37

Kaymaklı’lı gençlere iş imkanı

NEVŞEHİR(MHA) Yaklaşık 400 kişiyi daimi istihdam eden, tamamen kurumsal ve köklü bir geçmişe sahip Ürgüp Canlar Tekstil firması ile Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç ile yapılan görüşmede kasabadan 18 – 45 yaş arası bay – bayan personel alımı yapacak.

Başkan Çekiç, “Yaptığımız görüşmelerde çalışmak isteyen bayanlarımız belediyemizde görüşmelerini gerçekleştirerek fabrikayı ziyaret etmişlerdir. Firmada çalışmak isteyen bay ve bayan vatandaşlarımızı belediyemize başvurularını bekliyoruz. Çalışma Şartları: Asgari Ücret, Sigorta, Ürgüp Kaymaklı arası Servis ,Yemek. Çalışma Saatleri: Hafta içi ve Pazar Günleri 8:30 / 17:30. Cumartesi günleri tatil olacak” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın