Karapınar’a ilk ATM ziraat bankasından

Karapınar’a ilk ATM ziraat bankasından NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl İlçesine bağlı Karapınar kasabasına ilk banka ATM’si yerleştirildi. Belediye Başkanı Yasin Güneş’in girişimleriyle yerleştirilen banka ATM’si kasaba meydanlığında bulunan park alanı içerisinde konuşlandırıldı. İlgili Haber ALTINYILDIZ KOLEJİNDE KUTLU DOĞUM PROGRAMI Görece geldikleri ilk günden itibaren bu konudaki girişimlere başladıklarını belirten Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, “Kasabamızda vatandaşlarımızın rahatlıkla […]

 Karapınar’a ilk ATM ziraat bankasından

15.02.2021 - 11:11

Güncelleme : 15.02.2021 - 11:11

Karapınar’a ilk ATM ziraat bankasından

NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl İlçesine bağlı Karapınar kasabasına ilk banka ATM’si yerleştirildi.

Belediye Başkanı Yasin Güneş’in girişimleriyle yerleştirilen banka ATM’si kasaba meydanlığında bulunan park alanı içerisinde konuşlandırıldı.

Görece geldikleri ilk günden itibaren bu konudaki girişimlere başladıklarını belirten Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, “Kasabamızda vatandaşlarımızın rahatlıkla ulaşıp faydalanabilecekleri bir ATM yoktu. Ziraat Bankası yetkilileriyle temasa geçtik. Ve Kasaba meydanlığımız da park alanımıza söz konusu ATM’yi yerleştirdik. Bu hizmetin kasabamıza kazandırılmasında bizlere destek olan AK Parti İl Başkanımız Sayın Mustafa Rauf Yanar’a, AK Partili Nevşehir Milletvekillerimiz Sayın Mustafa Açıkgöz ve Sayın Yücel Menekşe’ye, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Hukuk İşleri Genel Müdürü Sayın Ebubekir Gizligider’e, Ziraat Bankası yetkililerimize ve Acıgöl İlçe Başkanımız Sayın Ramazan Gül’e teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın