Karacaören’de HEM kursu sürüyor

Karacaören’de HEM kursu sürüyor NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl İlçe Halk Eğitim Merkezi Yetkilileri ilçeye bağlı Karacaören Köyü Karacaören İlkokulunda devam eden kursu ziyaret etti. Pandemiden dolayı yarım kalan kursların Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından 11 Ocak 2021 tarihinden itibaren yüz yüze eğitime geçilme kararından sonra tekrar açılan kurs ziyaret erildi. Hayat Boyu Öğrenme: […]

 Karacaören’de HEM kursu sürüyor

15.02.2021 - 11:10

Güncelleme : 15.02.2021 - 11:10

Karacaören’de HEM kursu sürüyor

NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl İlçe Halk Eğitim Merkezi Yetkilileri ilçeye bağlı Karacaören Köyü Karacaören İlkokulunda devam eden kursu ziyaret etti.

Pandemiden dolayı yarım kalan kursların Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından 11 Ocak 2021 tarihinden itibaren yüz yüze eğitime geçilme kararından sonra tekrar açılan kurs ziyaret erildi.

Hayat Boyu Öğrenme: “Her Yerde Yeni Bir Yaşam Alanı” oluşturduğunu bir kez daha gözlemlendi. Dışarıda havanın -8 derece olduğu ve kurs sınıfındaki samimiyet ve sıcaklığın tüm soğukluğu aldığını görmek bizleri mutlu etti denildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın