Kahraman Ürgüp Ticaret Odası’nın Meclis Toplantısına Katıldı

Başkan Kahraman Ürgüp Ticaret Odası’nın Meclis Toplantısına Katıldı Ürgüp Ticaret Odası Şubat Ayı meclis toplantısı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aydın ve Meclis Başkanı Kemal Öğütlü Başkanlığı’nda yapıldı. Yapılan Toplantıda Ürgüp Ticaret Odası Başkanı Aydın şubat ayı içindeki faaliyetlerini meclis üyeleri ile paylaştı. Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odasının toplantı salonunda düzenlenen Meclise AK Parti Ürgüp İlçe […]

 Kahraman Ürgüp Ticaret Odası’nın Meclis Toplantısına Katıldı

28.02.2021 - 10:21

Güncelleme : 28.02.2021 - 10:21

Başkan Kahraman Ürgüp Ticaret Odası’nın Meclis Toplantısına Katıldı

Ürgüp Ticaret Odası Şubat Ayı meclis toplantısı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aydın ve Meclis Başkanı Kemal Öğütlü Başkanlığı’nda yapıldı. Yapılan Toplantıda Ürgüp Ticaret Odası Başkanı Aydın şubat ayı içindeki faaliyetlerini meclis üyeleri ile paylaştı.

Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odasının toplantı salonunda düzenlenen Meclise AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Oğuz Kahraman ve MHP İlçe Başkanı Tevfik Öz ‘de misafir olarak katıldı.

Toplantıda Ticaret Odasının faaliyetleri hakkında bilgi veren Ticaret Odası Başkanı Ahmet Aydın, ziyaretlerinden dolayı her iki başkanada teşekkür ederken,

AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Oğuz Kahraman “Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odasının değerli başkanı Ahmet Aydın abimizin daveti üzerine olağan Meclis toplantısına MHP İlçe Başkanı Tevfik Öz ile katıldık. İlçemizin birbirinden değerli işadamlarından oluşan meclis üyeleriyle toplantı hayli keyifli geçti.” Dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın