“Kadrajımda ayet var” fotoğraf yarışması düzenlendi

“Kadrajımda ayet var” fotoğraf yarışması düzenlendi NEVŞEHİR(MHA) Gençlerin çevrelerinde yaşananlara, tabiatta meydana gelen olaylara ve canlı/cansız bütün varlıklara Kur’an’ın nazarıyla bakabilmelerini, dünyayı ayetlerin ışığında görebilmelerini ve anlamlandırabilmelerini sağlamaya dair farkındalıklarının artmasına yönelik “Kadrajımda Ayet Var” konulu Kur’an Kursu öğrencilerine yönelik ulusal düzeyde fotoğraf yarışması düzenlendi. Ürgüp ilçe müftülüğünden konuya ilişkin yapılan açıklamada; “Yarışmaya 2017-2018 eğitim […]

 “Kadrajımda ayet var” fotoğraf yarışması düzenlendi

20.05.2022 - 11:03

Güncelleme : 20.05.2022 - 11:03

“Kadrajımda ayet var” fotoğraf yarışması düzenlendi

NEVŞEHİR(MHA) Gençlerin çevrelerinde yaşananlara, tabiatta meydana gelen olaylara ve canlı/cansız bütün varlıklara Kur’an’ın nazarıyla bakabilmelerini, dünyayı ayetlerin ışığında görebilmelerini ve anlamlandırabilmelerini sağlamaya dair farkındalıklarının artmasına yönelik “Kadrajımda Ayet Var” konulu Kur’an Kursu öğrencilerine yönelik ulusal düzeyde fotoğraf yarışması düzenlendi.

Ürgüp ilçe müftülüğünden konuya ilişkin yapılan açıklamada; “Yarışmaya 2017-2018 eğitim öğretim yılından itibaren herhangi bir Kur’an Kursu öğretim programında eğitim almış veya almakta olan 15-25 yaş arası gençler başvurabilecektir. Fotoğraf ve telif formunun wetransfer ile [email protected] adresine 29 Mayıs 2022 pazar günü saat 23:59’a kadar ulaştırılması gerekmektedir. Fotoğraf sahipleri en fazla 3 (üç) fotoğraf ile yarışmaya katılabilirler” ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın