Kadın kuaförleri özel günlerinde yalnız bırakmadı

Kadın kuaförleri özel günlerinde yalnız bırakmadı NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Berberler, Kuaförler ve Güzellik Merkezleri İşletmecileri Odası Başkanı Cengiz Taşhan, bayan kuaförleri dünya kadınlar gününde yalnız bırakmadı. Nevşehir il merkezinde bulunan bayan kuaför ve güzellik merkezlerini tek tek ziyaret eden Oda Başkanı Cengiz Taşhan, günün anısına kendilerine çiçek ve maske ikram etti. Ziyaretlerinde tüm emekçi kadınların gününü […]

 Kadın kuaförleri özel günlerinde yalnız bırakmadı

08.03.2021 - 21:00

Güncelleme : 08.03.2021 - 21:00

Kadın kuaförleri özel günlerinde yalnız bırakmadı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Berberler, Kuaförler ve Güzellik Merkezleri İşletmecileri Odası Başkanı Cengiz Taşhan, bayan kuaförleri dünya kadınlar gününde yalnız bırakmadı.

Nevşehir il merkezinde bulunan bayan kuaför ve güzellik merkezlerini tek tek ziyaret eden Oda Başkanı Cengiz Taşhan, günün anısına kendilerine çiçek ve maske ikram etti.

Ziyaretlerinde tüm emekçi kadınların gününü kutlayan Başkan Cengiz Taşhan, “Kadınlarımızın ülke ekonomisine, ilimiz ekonomisine katkısını asla görmezlikten gelemeyiz. Bayan kuaförlerimizin, güzellik merkezleri işletmecilerimizin Pandemi döneminde karşı karşıya kaldıkları sorunları yakından bilen bir oda başkanıyım. İnşallah kontrollü normalleşme sürecinde kuaförlerimizin ve güzellik merkezi işletmecisi kadınlarımızın ekonomik kayıplarının telafisi olması en büyük temennimiz. Ülke olarak zor bir süreçten geçiyoruz. 8 Mart dünya kadınlar gününün tüm kadınlarımıza, kadın üyelerimize güzel günlerin bir simgesi olmasını diliyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın